Generalinė ranga su „RNDV Statyba“: laiku ir sklandžiai atlikti statybų darbai

Generalinė ranga – labai populiarus statybų valdymo būdas, kai visais vykdomo projekto darbais rūpinasi generalinis statybos rangovas. Taigi, užsakovui arba investuotojui nereikia turėti patirties ir žinių statybos projekto įgyvendinimo srityje, o tai taupo laiką ir investicijas. Todėl šis rangos projekto valdymo metodas yra itin populiarus tarp investuotojų (tiek užsienio, tiek Lietuvos).

„RNDV Statyba“ jau ne vienerius sėkmingai dirba kaip generalinis rangovas pramoninių pastatų statybos sektoriuje, todėl visi statybų rangos „užkulisiai“ mums labai gerai žinomi.

Mes, kaip generalinis rangovas savo jėgomis atliekame bendruosius statybos darbus (pamatų, pastato laikančiųjų konstrukcijų montavimą, pastato stogo, sienų įrengimą). Tuo tarpu, specialiuosius statybos darbus (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, elektros instaliacijos, grindų, apdailos įrengimą) patikime savo srities profesionalams, atskirų sričių subrangovams – mūsų partneriams.

Sklandi statybos darbų eiga bei aukšta kokybė – mūsų prioritetas

Mūsų teikiamų paslaugų koncepcija leidžia užsakovui arba investuotojui efektyviai valdyti statybų projekto finansines bei laiko investicijas nuo pat pradinių statybos etapų. Mūsų daugiametė patirtis leidžia mums racionaliai prisitaikyti prie pastato paskirties ir investuotojo lūkesčių.

Savo užsakovams garantuojame:

• Sklandų statybos proceso vykdymą;
• Racionalias išlaidas;
• Supaprastintą dokumentų valdymą;
• Profesionaliai ir kokybiškai atliktus darbus;
• Tiksliai apskaičiuotą bei aiškiai pateiktą biudžetą;
• Laiku įvykdytus darbus;
• Garantijas.

„RNDV Statyba“ organizuos ir vykdys visą statybos procesą, numatys darbų eigą, suderins jų eiliškumą, pasirūpins reikiamomis medžiagomis bei technika, pasitelks patikimus partnerius. Prieš pradedant projekto vykdymą mes pateiksime Jums darbų kainą bei suderinsime mokėjimų grafikus, kurie nesikeis statybų procesui įsibėgėjus.

Jums nereikės papildomai rūpintis su statybų projektu susijusia dokumentacija. Kadangi paslaugas gausite „iš vienų rankų“, Jūsų rūpesčiai ir finansinės išlaidos, skirtos dokumentų valdymui, taps minimalios. Atliksime bandymus, vykdysime griežtą darbų saugos bei aplinkosaugos politiką.

Laiku įgyvendintas projektas reiškia, kad Jūsų pastatai bus laiku pradėti eksploatuoti pagal savo paskirtį, bei garantuos investicijų grąžą. Būtent tai ir yra mūsų pagrindinis tikslas. Esame lankstūs, galime visada prisitaikyti prie Jūsų turimų planų. Patikimai ir kokybiškai atlikti darbai užtikrins, kad Jūs ateityje išvengsite papildomų, su pastato eksploatacija susijusių nesklandumų.

Pabaigus statybos darbus, atliekame galutinį objekto patikrinimą ir pateikiame užsakovui išsamią dokumentaciją, kurioje yra visa informacija apie pastatą: brėžiniai, techniniai panaudotų medžiagų duomenys, bandymų protokolai, garantijos, pastato pripažinimo tinkamai naudoti aktas.

Kodėl generalinę statybų rangą verta patikėti mums?

• Esame licencijuotų, patikimų ir savo darbą išmanančių specialistų komanda, turinti pakankamai patirties ir žinių.


• Gerai pažįstame savo partnerius (subrangovus), su kuriais dirbame ir kuriems perduodame darbus, jais pasitikime, todėl Jūs taip pat galite būti užtikrinti dėl atliekamų darbų kokybės bei garantijų.


• Patikėję generalinę rangą mums, Jūs savo rūpesčius dėl statybų eigos sumažinate iki minimumo. Mes pasirūpinsime viskuo – nuo leidimų statyti gavimo iki statybvietės sutvarkymo darbams pasibaigus.

„RNDV Statyba“ vykdo objekto generalinio rangovo ir projekto valdymo funkciją, atlieka pramoninių pastatų, sandėlių, gamyklų bei logistikos centrų statybos darbus. Visada išklausome kliento poreikius ir stengiamės maksimaliai prie jų prisiderinti. Pasitelkdami mūsų kvalifikuotų specialistų komanda sklandžiai organizuojame ir kokybiškai vykdome visus statybų projekto procesus, iki objekto pripažinimo tinkamu naudoti.

Generalinė ranga garantuoja

• Statybos darbai bus atlikti laiku;
• Bus laikomasi visų statybos normų, reikalavimų, statybų reglamento, įstatymų;
• Užsakovui ar investuotojui nereikės tartis su atskirais rangovais, derinti jų darbų atlikimo eiliškumo, tikslintis dėl atsakomybių ir garantijų;
• Projektas bus įgyvendintas greitai, kokybiškai ir laikantis suplanuoto biudžeto;
• Garantija bus suteikta visam pastatui;
• Pastatas bus visiškai užbaigtas, ir pripažintas tinkamu naudoti.

Jeigu užsakovas neturi patirties statybos projektų valdyme, bei nežino rangos darbų subtilybių, nori konkretumo dėl terminų, garantijų iš vienų rankų, negali skirti pakankamai laiko ir energijos statybų valdymui – tokiu atveju jis renkasi generalinę rangą.

Kokie dokumentai ruošiami, norint imtis statybų projekto, bei jo metu?

Užsakovas, kartu su projektuotoju padedant generaliniui rangovui paruošia Projektavimo užduotį. Ji yra pagrindas projektuotojui paruošti Techninį projektą, kuriame surašomos visos techninės specifikacijos, užstatymo plotai, principiniai konstrukciniai mazgai, bei kiti sprendiniai. Toliau atliekama Techninio projekto ekspertizė, po kurios jis pateikiamas valstybinėms institucijoms, siekiant gauti Statybą leidžiantį dokumentą – Statybos leidimą.

Gavus leidimą statyti, dažnu atveju (jeigu pastatas didesnis ir priskiriamas ypatingų pastatų kategorijai) būtina paruošti Darbo projektą, kuriame detalizuojami ir tikslinami sprendimai, nurodyti Techniniame projekte. Neretai darbo projekto rengimo metu didesnis dėmesys skiriamas statybos kaštams, tad jo rengimo metu optimizuojami mazgai, kurie nekeičia pastato funkcionalumo, tačiau padeda sutaupyti dalį investicijų.

Pastačius pastatą, atsižvelgiant į jo paskirtį, privalo būti atlikti bandymai, norint gauti sertifikatus dėl sandarumo, energetinio efektyvumo, triukšmo-akustikos, apšvietimo normų atitikimo standartams. Taip pat vykdomi geodeziniai ir kadastriniai matavimai. Jeigu pastatas yra istorinio ar kultūrinio paveldo teritorijoje, prieš pradedant darbus gali tekti atlikti ir žvalgomuosius archeologinius tyrimus.

Visi reikiami dokumentai perduodami valstybinėms institucijoms, siekiant pripažinti statinį tinkamu naudoti, bei gauti Statybos darbų užbaigimo aktą. Vykdant statybos darbus pildomas statybos žurnalas, susirinkimų protokolai, darbų atlikimo aktai.

Susisiekite su mumis, mes susipažinsime su Jūsų turimu projektu, bei įsigilinsime į Jūsų lūkesčius ir pateiksime prognozes kiek preliminariai gali kainuoti projekto įgyvendinimas, kada galima pradėti statybos darbus, kada jie bus baigti, taip pat aptarsime kitus Jums iškilusius klausimus. Ilgametė mūsų patirtis leidžia priimti efektyvius sprendimus, užtikrinti statybos standartų laikymąsi ir tiksliai apskaičiuoti numatomas statybos projektų sąmatas.

Jeigu Jums kyla klausimų, susijusių su generaline ranga ir ieškote patikimos statybos įmones, būtinai susisiekite su mumis telefonu +370 612 93777, elektroniniu paštu info@rndvstatyba.lt, arba atvykite adresu: Baltijos pr. 8B, Klaipėda.

Susisiekite su mumis!

Turite klausimų? Palikite mums žinutę ir mes su Jums susisieksime! 

Dėkojame, kad domitės „RNDV Statyba“ paslaugomis ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

 

Pildyti užklausą

Įgyvendinti projektai

Čia rasite mūsų atliktus darbus.

Projektai