Metalo konstrukcijos – tvirto ir modernaus pastato garantas

UAB „RNDV Statyba“ oficiali LLENTAB atstovė Lietuvoje. 1972 metais ši švedų įmonė pagamino pirmąsias cinkuoto plieno konstrukcijų sistemas, skirtas pramoniniams pastatams. Dabar LLENTAB pasaulyje pripažinta kokybiškų metalo konstrukcijų gamintoja, todėl drąsiai tiekiame Lietuvos rinkai jų produktus ir džiaugiamės galėdami suteikti Jums įvairiapusius sprendimus ir patikimą kokybę.

Metalinės konstrukcijos dažniausiai naudojamos komercinės paskirties statybai:

Sandėliams ir logistikos centrams. Metalo konstrukcijos suteikia neribotas šių objektų projektavimo galimybes: nuo nedidelių, kelių šimtų kvadratinių metrų erdvių iki keliaaukščių, didžiulių sandėliavimo ir logistikos patalpų;
Gamykloms. Konstrukcijas galime pritaikyti įvairių sričių gamybiniams pastatams ir jų funkcionaliam technologijos įrengimui. Taip pat, jei manote, kad ateityje teks plėsti gamybines patalpas, visada padėsime
Prekybos vietoms. Galime statyti nuo paprastos turgavietės po stogu iki moderniausio, reprezentacinio prekybos centro;
Sporto ir laisvalaikio erdvėms. Metalo konstrukcijų sistemos puikiai pritaikomos uždarų futbolo maniežų, treniruočių aikštynams, ir kitiems laisvalaikio paskirties pastatams;
Įvairiems angarams bei kitiems pramoniniams pastatams.

„RNDV Statyba“ orientuojasi į verslo sektoriaus aptarnavimą ir savo klientams, pagal įmonės veiklos specifiką, siūlo metalo laikančiąsias konstrukcijas ir atlieka projektavimo bei montavimo darbus.

Kontroliuojame visus procesus – nuo idėjos iki pastato pridavimo eksploatacijai. Jau pirmo susitikimo metu išanalizuosime turimus projektinius pasiūlymus, ar techninį projektą, įsiklausysime į Jūsų poreikius, bei pastatui keliamus kriterijus. Per kitas dvi savaites atliksime preliminarius pastato koncepcijos projektavimo darbus, ir kito susitikimo metu pateiksime aiškius ir tikslius metalo konstrukcijų gamybos bei montavimo kaštus. Patyrę savo srities profesionalai, matydami, jog smulkūs pakeitimai nekeičiantys pastato eksploatacinio funkcionalumo, padeda ženkliai sumažinti metalo konstrukcijų kainą, pateiks savo įžvalgas ir pastabas. Taip pat priešgaisrinius reikalavimus atitinkančių priemonių parinkimas, bei teisingas pastato klasifikacijos nustatymas, padeda statybos darbų, bei pridavimo metu taupyti lėšas bei laiką.

Kodėl mes garantuojame, jog pramoninės metalo konstrukcijos patikimiausias sprendimas?

Pirmiausia, jos buvo sukurtos ir adaptuotos sudėtingoms bei atšiaurioms Švedijos klimato sąlygoms, kur metalą veikia temperatūrų kaita (šaltis ir kaitri saulė), gausūs krituliai, druskingas vanduo ir kiti faktoriai. Kita svari priežastis – daugiau kaip 48 metus nenutrūkstanti metalo konstrukcijų gamyba ir daugybė kokybės pavyzdžių įvairiose šalyse.

Mes įsipareigojame laiku ir kokybiškai suteikti Jums, užsakovai, šias paslaugas:

• Parengti optimalią, išankstinę Jūsų pastato koncepciją;
• Paruošti projektui reikiamus dokumentus;
• Naudoti aukščiausios kokybės komponentus, gaminamus Šiaurės ir Vidurio Europos įmonėse;
• Užtikrinti, kad visus montavimo darbus atliktų apmokyti, aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Statyboms naudojame technologiją, užtikrinančią efektingą išorinį vaizdą ir sukuriančią komfortiškas eksploatavimo sąlygas. Jeigu nuspręsite pastatą didinti, mažinti ar kitaip modifikuoti, o gal net keisti jo paskirtį, lengvai ir greitai įgyvendinsime Jūsų planus. LLENTAB metalo konstrukcijos tuo ir ypatingos, kad jas lengva keisti ir pritaikyti kintančioms Jūsų įmonės reikmėms.

LLENTAB metalo konstrukcijų kaina yra mažesnė, lyginant su alternatyviais sprendimais, todėl, dėka šiuolaikinių technologinių sprendimų, galima ženkliai sumažinti projekto kaštus. Taigi, Jūs ne tik sutaupote pinigų, gaunate kokybišką produktą, bet daug greičiau įgyvendinate statybų projektus bei galite nedelsdami pradėti suplanuotą veiklą.

Susisiekite ir kvalifikuoti „RNDV Statybos“ specialistai plačiau papasakos apie šiuolaikinius statybų sprendimus bei metalo konstrukcijų galimybes. Radę bendrus sprendimus, nedelsiant pradėsime įgyvendinti projektą.

Jūsų skambučių ir klausimų laukiame telefonu +370 612 93777, elektroniniu paštu info@rndvstatyba.lt. Mus rasite adresu: Baltijos pr. 8B, Klaipėda.

Susisiekite su mumis!

Turite klausimų? Palikite mums žinutę ir mes su Jums susisieksime!  Dėkojame, kad domitės „RNDV Statyba“ paslaugomis ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Pildyti užklausą

Įgyvendinti projektai

Čia rasite mūsų atliktus darbus.

Projektai