„RNDV Statyba“ teikiamos rangos su projektavimo paslaugos

Mūsų pagrindinis tikslas parengti itin kokybiškus pastatų statybos projektus, kuriuos įgyvendina „RNDV Statyba“ specialistai arba gerai tą darbą išmanantys subrangovai (mūsų partneriai). Terminų laikymasis ir aiškus statybos biudžeto monitoringas leidžia užsakovui stebėti projekto vykdymo eigą bei būti tikram dėl įsipareigojimų vykdymo

Kiekvienas „RNDV Statyba“ klientas gali būti tikras dėl profesionalaus statybų projektų įgyvendinimo. Mes suprantame visas statybų subtilybes ir vadovaujamės naujausiais sprendimais, tad „RNDV Statyba“ užsakovai turi patikimą partnerį viso statybų proceso metu.

Savo klientams „RNDV Statyba“ gali pasiūlyti šias paslaugas:

  • negyvenamųjų pastatų ranga su projektavimu;
  • gamybinės paskirties statinių ranga su projektavimas;
  • sandėlių paskirties pastatų ranga su projektavimu;
  • logistikos centrų kompleksų ranga su projektavimu;
  • prekybos paskirties pastatų ranga su projektavimu;
  • statinių laikančiųjų konstrukcijų ranga su projektavimu;
  • ir kitų pramoninės paskirties pastatų ranga su projektavimu.

Mūsų atliekamų darbų kokybė yra profesinės patirties ir atsakingo sprendimų priėmimo sinergija.

Mes gebame ne tik paruošti reikalingus projektus, bet ir patariame, pasiūlome ir visada padedame rasti geriausią sprendimą, net ir esant ar iškilus pačiai kebliausiai situacijai. Pasirinkę „RNDV Statyba“ paslaugas galėsite ramiai laukti galutinio rezultato ir be menkiausio nerimo tikėtis aukščiausios kokybės.

„RNDV Statyba“ sėkmės pagrindas – tai partnerystė su klientu. Mes puikiai žinome, kad planavimo ir statybos proceso metu aplinkybės ir poreikiai gali pasikeisti, todėl geriausia jei visus darbus nuo pradžių iki pabaigos atliktų tos pačios komandos nariai. Dėl šių priežasčių, pas mus užsakant projektavimo ir statybos rangos darbus, mes esame atsakingi ir už projektavimą, ir už statybos darbus.

Mes pasiruošę bet kokiems iššūkiams ir visada esame tam, kad padėtume Jums. Mes klausomės. Mes atsižvelgiame į Jūsų poreikius, ir randame geriausius sprendimus. Nes mes tikime, jog kokybiškas abipusis bendradarbiavimas užtikrina aukščiausią kokybę.


Tad jei Jus domina verslo centro ar gamybinių patalpų projektas, o gal tiesiog norite sužinoti, kokia būtų Jūsų planuojamo statyti sandėlio statybos kaina, kreipkitės į mūsų ekspertus, kurie pateiks išsamius atsakymus.

„RNDV Statyba“ vykdomi projektai neapsiriboja vien tik Lietuvos teritorija, esame dirbę ir su tokiais objektais, kaip Amsterdamo oro uostas, Karolinska institutas Švedijoje, Evides vandens perdirbimo gamykla Rotterdamo mieste. Esame sertifikuota SPSC ir atestuota ypatingų statinių bei kultūros paveldo statybos rangos kompanija. Todėl pateisindami užsitarnautą vardą bei laimėjimus, savo darbuose siekiame itin aukštų rezultatų.

Ką derėtų žinoti, kai prireikia projektavimo paslaugų?

Projektavimas yra visiems pakankamai gerai žinoma, tačiau ne visiems iki galo suprantama sąvoka. Iš tiesų projektavimas – tai būtinas pasiruošimo etapas ne tik ketinantiems statyti gyvenamąsias ar komercines patalpas, bet ir besiruošiantiems atlikti vandentiekio, šildymo, kondicionavimo ar kitų panašių sistemų diegimo darbus. Kitais žodžiais tariant, projektavimo paslaugos būtinos pradinėje kiekvieno būsimo statinio ar tinklų diegimo būsenoje, kurioje turi būti numatyta visa darbų eiga ir nuoseklus pasirengimo šiems darbams planas. Projekte taip pat privaloma detaliai nurodyti kas, kada ir kaip bus atliekama, bei kodėl ir kokios medžiagos bus naudojamos. Projektavimas – tai procesas, kuris reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir atsakingumo bei išskirtinių žinių, o šiuos darbus, be abejonės, geriausiai atlieka tik šios srities profesionalai.


„RNDV Statyba“ savo klientams siūlo rangos su projektavimu paslaugą. Kartu su patikimais partneriais padėsime Jums galutinai suformuoti idėją, priimti būtinus priešprojektinius sprendimus, suderinti visas technines sąlygas bei paruošti techninę dokumentaciją.


Patikėję projektavimo ir statybos procesą „RNDV Statyba“ sutaupysite laiko ir pinigų, nes viską atliks mūsų kvalifikuoti darbuotojai ir partneriai nuo idėjos sukūrimo iki raktų atidavimo užsakovui.

Kaip atliekami projektavimo darbai?

Projektavimas – tai bendradarbiavimas tarp užsakovo ir projektavimo įmonės. Tad siekdami tikslumo ir aiškumo, pradžioje atliekame išsamią kliento poreikių analizę, nes kuo tiksliau išdėstę pageidavimus, kuo detaliau supažindinę projektavimo paslaugas teikiančius profesionalus su savo vizija bei norais, tuo greičiau sulauksite paruošto projekto, o darbas vyks sklandžiai bei operatyviai.

Mes gausime reikiamus leidimus, taip pat prižiūrėsime projektavimo eigą, rūpindamiesi visais projekto valdymo etapais, ir jį įgyvendinsime iki perdavimo eksploatacijai.

Projektavimo darbus būtų galima suskirstyti į šiuos etapus:
• Užsakymo pateikimas, kurio metu numatoma, ką reikės atlikti, apskaičiuojama ir pateikiama sąmata kiek kainuos projektavimo paslaugos, jų atlikimo terminas, sudaromos sutartys, sprendžiami kiti formalūs klausimai;
• Užsakymo detalizavimas, kurį galima būtų vadinti pačiu svarbiausiu etapu, nes būtent jo metu turi įvykti komunikacija tarp kliento ir paslaugos teikėjo, t.y. projektavimo darbus atliekančių specialistų;
• Projekto pateikimas užsakovui – jei pirmieji etapai buvo įveikti sklandžiai ir be didesnių trukdžių, šio paskutinio etapo laukti ilgai netenka.


Profesionalūs projektuotojai puikiai išmano šios veiklos subtilybes, todėl geba greitai rasti tinkamus sprendimus ir pateikti kliento lūkesčius bei pageidavimus atitinkantį projektą. O tai yra tikrai svari priežastis, kodėl reikėtų kreiptis tik į mus.

Susisiekite su mumis telefonu +370 612 93777, elektroniniu paštu info@rndvstatyba.lt ar atvykite į biurą Baltijos pr. 8B, LT-94108 Klaipėda ir mes drauge aptarsime viską, kas Jus domina Jūsų būsimo pastato projektavime.


Susisiekite su mumis!

Turite klausimų? Palikite mums žinutę ir mes su Jums susisieksime!  Dėkojame, kad domitės „RNDV Statyba“ paslaugomis ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Pildyti užklausą

Įgyvendinti projektai

Čia rasite mūsų atliktus darbus.

Projektai